Vážení hosté nabízíme Vám horskou chalupu Herta II v krásném Lysečinském údolí.

Chalupa  byla postavená v roce 2011 a poskytuje velmi kvalitní ubytování ve dvou samostatných a kompletně vybavených apartmánech, celkem pro max. počet 12 osob.

Chalupa je zaměřena na pobyty rodin s dětmi a nebo skupiny přátel. Poskytuje ideální zázemí pro turistiku, cyklistiku a v neposlední řadě tenisové nadšence. V zimě je ideálním místem pro lyžaře. Pro malé děti jsou k dispozici dětské židličky i dětská postýlka. Apartmány doplňuje prostorná společenská místnost s dětským koutkem, pingpongem a stolním fotbálkem.

Velkou předností našeho objektu je vlastní areál pro sportovní hry a odpočinek. Profi tenisový kurt, venkovní bazén, dětské hřiště, minigolf, ruský kuželník, stolní tenis, ohniště s posezením a grilem. V zimě upravujeme u chalupy lyž. svah pro malé lyžaře a okruh pro běžkaře. V nedalekém okolí najdete dva lyžařské vleky. V dosahu 15 min. je Ski Resort ČERNÁ HORA – PEC, největší lyžařské středisko východních Krkonoš. Zaparkujete na prostorném parkovišti vedle chalupy.

Služby

Nabízíme vám dovolenou v nové horské chalupě, umístěné v Krkonošském národním parku pod Rýchorským pralesem. Kvalitou ubytování a rozsahem nabízených služeb usilujeme o maximální spokojenost našich hostů. Převážná většina uvedených služeb je již součástí ceny za pobyt v chalupě.

Zimní sezóna

V zimě přijíždějí návštěvníci do východních Krkonoš především za lyžováním. Hosté chalupy Herta II mohou k zimnímu sportování snadno využívat pestrou nabídku velkých i malých lyžařských areálů. Necelé 2 km od chalupy Herta naleznete lyžařský vlek v Horních Albeřicích a přímo u chalupy je 3 kilometrový okruh pro běžkaře. Největší lyžařský resort v Česku – SkiResort Černá Hora – Pec je pouhých 15 minut od chalupy Herta. Krásná místa v čisté přírodě jsou ideální pro zimní procházky s dětmi.

Letní sezóna

Zatímco v zimě se pozornost našich hostů soustředí především na lyžařské areály, v létě si vybírají z pestré nabídky jedinečných turistických cílů, sportovních aktivit a příležitostí k aktivnímu odpočinku v krkonošské přírodě. Na tomto místě Vám představujeme výběr zajímavých cílů pro letní výlety. Věříme, že pro Vás budou zajímavou inspirací. Našim hostům po příjezdu doporučíme krásné turistické trasy v okolí a přidáme praktické rady a informace. Také Vy se můžete stát dalšími spokojenými návštěvníky východní části Krkonošského národního parku.

Ceník

Uvedený ceník je platný pro:

Jaro + Léto 2017

Podzim 2016 + Zima 2017

<a name="modry-apartman"></a>

Modrý apartmán

Velmi pohodlný apartmán o rozloze 52 m pro max. 6 osob.

Apartmán obsahuje:
předsíň, prostornou koupelnu, komplet. vybavenou kuchyň  (sklokeram. deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, varná konvice, TV-Sat.) a dvě ložnice.

Velká ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou je ideální pro rodiče s dětmi.
Je vhodná také pro 2 + 2 dospělé osoby.

Druhá menší ložnice opět  s manželskou postelí nabízí útulnou atmosféru pro další 2 osoby.
K dispozici je i dětská postýlka a dětská židlička.

Komfort ubytování  zvyšuje velmi příjemné  podlahové vytápění.
V celém apartmánu je  zajištěno Wi-Fi připojení  k internetu.

Rezervační formulář

  Váš email

  Termín od

  Termín do

  <a name="zeleny-apartman"></a>

  Zelený apartmán

  Tento prostorný  apartmán o velikosti 52 m2 je určen  max.  pro 6 osob.

  Dispozice obsahuje odhlučněnou předsíň, moderní  koupelnu, kompletně vybavenou kuchyň  (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, velká lednice, kávovar, varná konvice, TV- Sat.) a dvě ložnice.

  Velký pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou je určen pro 2 + 2 osoby.

  Druhá menší útulná ložnice opět s manželskou postelí je určena pro další 2 osoby. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka a dětská židlička. V celém apartmánu je připojení Wi-Fi. Komfort pobytu zajišťuje i podlahové vytápění.

  Rezervační formulář

   Váš email

   Termín od

   Termín do

   Chalupa pro rodiny s dětmi Herta II***

   Rezervační formulář - poptávka

   7 + 13 =