Vážení hosté nabízíme Vám Apartmány – horskou chalupu Herta II v krásném Lysečinském údolí.

Apartmány – chalupa poskytuje velmi kvalitní ubytování ve třech samostatných a kompletně vybavených apartmánech, celkem pro max. počet 13 osob.

Chalupa je zaměřena na pobyty rodin s dětmi a nebo skupiny přátel. Poskytuje ideální zázemí pro turistiku, cyklistiku a v neposlední řadě tenisové nadšence. V zimě je ideálním místem pro lyžaře. Pro malé děti jsou k dispozici dětské židličky i dětská postýlka. Apartmány doplňuje prostorná společenská místnost s dětským koutkem, pingpongem a stolním fotbálkem.

Velkou předností našeho objektu je vlastní areál pro sportovní hry a odpočinek. Profi tenisový kurt, venkovní bazén, dětské hřiště, trampolína, stolní tenis, ohniště s posezením a grilem. V zimě upravujeme u chalupy lyž. svah pro malé lyžaře. V našem údolí můžete využít lyžařský vlek v Horních Albeřicích. V dosahu 15 min. je Ski Resort ČERNÁ HORA – PEC, největší lyžařské středisko východních Krkonoš. Zaparkujete na prostorném parkovišti vedle chalupy.

Služby

Nabízíme vám dovolenou v nové horské chalupě, umístěné v Krkonošském národním parku pod Rýchorským pralesem. Kvalitou ubytování a rozsahem nabízených služeb usilujeme o maximální spokojenost našich hostů. Převážná většina uvedených služeb je již součástí ceny za pobyt v chalupě.

Zimní sezóna

V zimě přijíždějí návštěvníci do východních Krkonoš především za lyžováním. Hosté chalupy Herta II mohou k zimnímu sportování snadno využívat pestrou nabídku velkých i malých lyžařských areálů. Necelé 2 km od chalupy Herta naleznete lyžařský vlek v Horních Albeřicích a přímo u chalupy je 3 kilometrový okruh pro běžkaře. Největší lyžařský resort v Česku – SkiResort Černá Hora – Pec je pouhých 15 minut od chalupy Herta. Krásná místa v čisté přírodě jsou ideální pro zimní procházky s dětmi.

Letní sezóna

Zatímco v zimě se pozornost našich hostů soustředí především na lyžařské areály, v létě si vybírají z pestré nabídky jedinečných turistických cílů, sportovních aktivit a příležitostí k aktivnímu odpočinku v krkonošské přírodě. Na tomto místě Vám představujeme výběr zajímavých cílů pro letní výlety. Věříme, že pro Vás budou zajímavou inspirací. Našim hostům po příjezdu doporučíme krásné turistické trasy v okolí a přidáme praktické rady a informace. Také Vy se můžete stát dalšími spokojenými návštěvníky východní části Krkonošského národního parku.

Ceník

Uvedený ceník je platný pro:

Jaro + Léto 2024

Podzim 2023 + Zima 2024

Modrý apartmán

Velmi pohodlný apartmán o výměře 52 m pro max. 5 osob.

Apartmán obsahuje:
předsíň, prostornou koupelnu, komplet. vybavenou kuchyň  (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar, varná konvice, TV-Sat.) a dvě ložnice.

Velká ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou je ideální pro rodinu s dětmi.
Je vhodná také pro 3 dospělé osoby.

Druhá menší ložnice opět  s manželskou postelí nabízí útulnou atmosféru pro další 2 osoby.
K dispozici je i dětská postýlka a dětská židlička.

Komfort ubytování  zvyšuje velmi příjemné  podlahové vytápění.
V celém apartmánu je  zajištěno Wi-Fi připojení  k internetu.

Rezervační formulář

  Váš email

  Termín od

  Termín do

  Zelený apartmán

  Tento prostorný  apartmán o velikosti 53 m2 je ideální pro rodiny s dětmi a je určen  max.  pro 5 osob.

  Dispozice obsahuje odhlučněnou předsíň, moderní  koupelnu, kompletně vybavenou kuchyň (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, velká lednice, kávovar, varná konvice, TV- Sat.) a dvě ložnice.

  Velká ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou zajišťuje pohodlné ubytování pro 2 – 3 osoby.

  Druhá menší útulná ložnice opět s manželskou postelí je určena pro další 2 osoby. Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka a dětská židlička. V celém apartmánu je připojení Wi-Fi. Komfort pobytu zajišťuje i podlahové vytápění.

  Rezervační formulář

   Váš email

   Termín od

   Termín do

   Apartmán v podkroví s balkonem

   Apartmán v podkroví je zcela nový apartmán o výměře 42m2 s velkým slunným balkonem. Apartmán využívá dřevěný krov, který je součástí interiéru a tvoří masivní a velmi působivý prvek prostorného apartmánu.

   Apartmán obsahuje: předsíň, koupelnu s velkým sprchovým koutem a WC. Dále nabízí oddělený spací kout s velkou boxpringovou postelí, kompletně vybavenou kuchyňskou linku, stylový nábytek včetně jídelního setu. Rozkládací pohodlná pohovka umožňuje kvalitní spánek pro dítě do 12 let.

   Samozřejmostí je i velká TV-Sat. a internet. Vytápění zajišťuje komfortní podlahové topení. Svým uspořádáním a vybavením uspokojí tento apartmán i velmi náročné klienty.  Apartmán nabízí max. pohodlí pro dvě dospělé osoby, ale určitě bude vyhovovat i dvojici s jedním dítětem do 12 let.

   Rezervační formulář

    Váš email

    Termín od

    Termín do

    Chalupa pro rodiny s dětmi Herta II***

    Rezervační formulář - poptávka

    6 + 7 =