Vážení hosté, horský pension Herta

najdete v půvabném Lysečinském údolí 10 km od centra východních Krkonoš – Pece pod Sněžkou.
V období jaro – podzim nabízíme pobyty s bohatou bufetovou snídaní a v bezprostřední blízkosti najdete i restauraci s letní terasou – pension Iris. V zimní sezóně nabízíme pobyty včetně polopenze. Široká škála služeb a aktivit přímo při pensionu uspokojí i náročné klienty. V zimě zde najdete několik lyžařských vleků a upravujeme i běžecký okruh.

Pension Herta I je vhodný pro rodinnou rekreaci, seniory a pořádání školení managementu. Svým charakterem lépe vyhovuje rodinám se staršími dětmi. Kapacita 12 lůžek zajišťuje komorní prostředí a max. pohodlí. K dispozici jsou 2 a 3lůžkové pokoje a 1 apartmán. Všechny pokoje mají předsíň, kompletní soc. zařízení, přípojku TV-Sat. a Wi-Fi. Pokoje s jižní dispozicí mají i prostorný balkon. Vše si prohlédnete rozkliknutím příslušné služby v menu.
Na Vaši návštěvu se těší manželé Korbelovi.

Služby

Nabízíme vám dovolenou v rodinném pensionu Herta I umístěném v krásném prostředí Krkonošského národního parku pod Rýchorským pralesem. Kvalitou ubytování a rozsahem nabízených služeb usilujeme o maximální spokojenost našich hostů a převážná většina uvedených služeb je již součástí ceny za pobyt.

Zimní sezóna

V zimě přijíždějí návštěvníci do východních Krkonoš především za lyžováním. Hosté pensionu Herta mohou k zimnímu sportování využívat pestrou nabídku velkých i malých lyžařských areálů. V blízkosti pensionu Herta je lyžařský vlek v Horních Albeřicích a běžkařský okruh. Největší lyžařský resort v Česku – SkiResort Černá Hora – Pec je pouhých 15 minut od našeho pensionu.

Letní sezóna

Zatímco v zimě se pozornost našich hostů soustředí především na lyžařské areály, v létě si vybírají z pestré nabídky jedinečných turistických cílů, sportovních aktivit a příležitostí k aktivnímu odpočinku v krkonošské přírodě. Na tomto místě Vám představujeme výběr zajímavých cílů pro letní výlety. Věříme, že pro Vás budou zajímavou inspirací. Našim hostům po příjezdu doporučíme krásné turistické trasy v okolí a přidáme praktické rady a informace. Také Vy se můžete stát dalšími spokojenými návštěvníky východní části Krkonošského národního parku.

Ceník

Uvedený ceník je platný pro:

Jaro + Léto 2023

Podzim 2023 + Zima 2024

Apartmán 1

Prostorný apartmán se dvěma ložnicemi a slunným balkonem je situován na jih s výhledem do Lysečinského údolí. Je určen pro 2-4 osoby. Z předsíně vstoupíte do obývacího pokoje, který v případě obsazení 3-4 osobami slouží jako druhá ložnice. Obývací pokoj je propojen s ložnicí pro 2 osoby, za kterou je umístěna prostorná koupelna. Součástí vybavení je i malá hotelová chladnička. Balkon s křesílky a stolečkem nabízí příjemný odpolední odpočinek. Rodiče s dětmi rádi vyhledávájí tento apartmán,  za výhodnou cenu využijí soukromí  rodinného ubytování.

Rezervační formulář

[contact-form-7 id=“2393″ title=“poptávka: apartmán 1″]

Pokoj č.2

Velmi pěkný a prostorný 2lůžkový pokoj s předsíní a slunným balkonem. Charakter tohoto pokoje dotváří příjemný interiér s manželskou postelí, rozkládací pohovkou a kazetovým obložením stěn. Pohovka se dá v případě potřeby upravit na plnohodnotné lůžko a poskytnout tak pohodlí i pro manžele s děckem. Balkon s výhledem do údolí je vybaven pro letní posezení dvěma křesílky a malým stolečkem.

Rezervační formulář

[contact-form-7 id=“2398″ title=“poptávka:pokoj č.2″]

Pokoj č.3

Hezký 3lůžkový pokoj s předsíní je vybaven pohodlnou manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Výrazným prvkem v interiéru je využití starých trámů a dřevěného ostění. Atmosféru pokoje dokresluje stylový nábytek.

Rezervační formulář

[contact-form-7 id=“2399″ title=“poptávka:pokoj č.3″]

Pokoj č.4

Hezký 3lůžkový pokoj s předsíní a přistýlkou. Pokoj je vybaven manželskou postelí a jednou přistýlkou. Velikost pokoje 16 m2 zajišťuje dostatek pohodlí pro 3 osoby, ale s uplatněním slev velmi dobře vyhovuje i rodinám s jedním děckem.

Rezervační formulář

[contact-form-7 id=“2400″ title=“poptávka:pokoj č.4″]

Pokoj č.5

Velmi pěkný 2lůžkový pokoj s předsíní a prostornou koupelnou je vybaven manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Dřevěné kazety stěn a stylový nábytek zpříjemňují interiér pokoje. Využitím rozkládací pohovky upravíte pokoj pro rodinu s dvěma malými dětmi.

Rezervační formulář

[contact-form-7 id=“2401″ title=“poptávka:pokoj č.5″]

Horský pension HERTA I ***

Rezervační formulář - poptávka

4 + 14 =