Vážení hosté, horský pension Herta

najdete v půvabném Lysečinském údolí 10 km od centra východních Krkonoš – Pece pod Sněžkou.
V období jaro – podzim nabízíme pobyty s bohatou bufetovou snídaní a v bezprostřední blízkosti najdete i restauraci s letní terasou – pension Iris. V zimní sezóně nabízíme pobyty včetně polopenze. Široká škála služeb a aktivit přímo při pensionu uspokojí i náročné klienty. V zimě můžete využít lyžařské středisko v Horních Albeřicích a jen 9 km vzdálený SkiResort ČERNÁ HORA – PEC. Skibus – Horní Maršov vás doveze na 50 km upravených sjezdovek v resortu.

Pension Herta I je vhodný pro rodinnou rekreaci, seniory a pořádání školení managementu. Svým charakterem lépe vyhovuje rodinám se staršími dětmi. Kapacita 11 lůžek zajišťuje komorní prostředí a max. pohodlí.

K dispozici jsou dva 2lůžkové, jeden 3lůžkový pokoj a jeden dvouložnicový apartmán pro 2 +2 osoby. Všechny pokoje mají předsíň, kompletní soc. zařízení, hotel. chladničku, TV-Sat. a internet. Dva pokoje s jižní dispozicí mají i prostorný balkon. Vše si prohlédnete rozkliknutím příslušné služby v menu.
Na Vaši návštěvu se těší manželé Korbelovi.

Služby

Nabízíme vám dovolenou v rodinném pensionu Herta I umístěném v krásném prostředí Krkonošského národního parku pod Rýchorským pralesem. Kvalitou ubytování a rozsahem nabízených služeb usilujeme o maximální spokojenost našich hostů a převážná většina uvedených služeb je již součástí ceny za pobyt.

Zimní sezóna

V zimě přijíždějí návštěvníci do východních Krkonoš především za lyžováním. Hosté pensionu Herta mohou k zimnímu sportování využívat pestrou nabídku velkých i malých lyžařských areálů. V blízkosti pensionu Herta je lyžařský vlek v Horních Albeřicích a běžkařský okruh. Největší lyžařský resort v Česku – SkiResort Černá Hora – Pec je pouhých 15 minut od našeho pensionu.

Letní sezóna

Zatímco v zimě se pozornost našich hostů soustředí především na lyžařské areály, v létě si vybírají z pestré nabídky jedinečných turistických cílů, sportovních aktivit a příležitostí k aktivnímu odpočinku v krkonošské přírodě. Na tomto místě Vám představujeme výběr zajímavých cílů pro letní výlety. Věříme, že pro Vás budou zajímavou inspirací. Našim hostům po příjezdu doporučíme krásné turistické trasy v okolí a přidáme praktické rady a informace. Také Vy se můžete stát dalšími spokojenými návštěvníky východní části Krkonošského národního parku.

Ceník

Uvedený ceník je platný pro:

Jaro + Léto 2024

Podzim 2023 + Zima 2024

Apartmán 1

Prostorný apartmán se dvěma ložnicemi a slunným balkonem je situován na jih s výhledem do Lysečinského údolí. Je určen pro 2-4 osoby. Z předsíně vstoupíte do obývacího pokoje, který v případě obsazení 3-4 osobami slouží jako druhá ložnice. Obývací pokoj je propojen s ložnicí pro 2 osoby, za kterou je umístěna prostorná koupelna (sprchový kout/WC, Fén). Součástí vybavení je TV-Sat, malá hotelová chladnička a varná konvice + set na přípravu čaje. Balkon s křesílky a stolečkem nabízí příjemný odpolední odpočinek. Rodiče s dětmi rádi vyhledávájí tento apartmán a využívají soukromí  rodinného ubytování.

Rezervační formulář

  Váš email

  Termín od

  Termín do

  Pokoj č.2

  Velmi pěkný a prostorný 2lůžkový pokoj s předsíní, slunným balkonem a koupelnou (sprchový kout/WC, Fén). Charakter tohoto pokoje dotváří příjemný interiér s manželskou postelí, psacím a jídelním stolem. Součástí vybavení je také TV-Sat, malá hotelová chladnička a varná konvice + set na přípravu čaje. Balkon s výhledem do údolí je vybaven pro letní posezení dvěma křesílky a malým stolečkem.

  Rezervační formulář

   Váš email

   Termín od

   Termín do

   Pokoj č.3

   Hezký 2lůžkový pokoj s předsíní je vybaven pohodlnou manželskou postelí, hotelovou chladničkou, varnou konvicí + set na přípravu čaje, koupelnou (sprchový kout/WC, Fén), TV-Sat. Výrazným prvkem v interiéru je využití starých trámů a dřevěného ostění. Atmosféru pokoje dokresluje stylový nábytek.

   Rezervační formulář

    Váš email

    Termín od

    Termín do

    Pokoj č.5

    Velmi pěkný 2 – 3lůžkový pokoj s předsíní je vybaven manželskou postelí, rozkládací pohovkou, hotelovou chladničkou, varnou konvicí + set pro přípravu čaje, prostornou koupelnou (sprchový kout/WC, Fén), TV-Sat. Dřevěné kazety stěn a stylový nábytek zpříjemňují interiér pokoje. Využitím rozkládací pohovky upravíte pokoj pro 2 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let..

    Rezervační formulář

     Váš email

     Termín od

     Termín do

     Horský pension HERTA I ***

     Rezervační formulář - poptávka

     6 + 4 =